Trajanovski në Shkup, Trajkovski në Gazi Babë, Klopçevski në Dibër, ja disa kandidat të VMRO

VMRO sot në konferencë për shtyp ka bërë publike edhe disa nga kandidatët për kryetar komune në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen më 15 tetor, transmeton Zhurnal.mk

Sekretari gjeneral i kësaj partie ka bërë publike se Koce Trajanovski do jetë kandidat i tyre për komunën e Shkupit, Toni Trajkovski në Gazi Babë, Dragan Klopçevski në Dibër dhe Stojançe Lazov në Rosoman.

You might also like More from author