Shkëndija fillon ndeshjen kundër Milanit

Sapo ka filluar ndeshja futbollistike mes KF Shkëndija e Tetovës dhe klubit të famshëm Milan të Italisë, transmeton Zhurnal.mk

Ndeshja e parë miqësore për ligë europiane po luhet në stadiumin e San Siros në Itali, ndërkohë që më pas klubi milanez pritet të udhëtoj në Shkup për të luajtur ndeshjen e rradhës.

You might also like More from author