Regjisori Ibër Deari publikon trillerin e filmit të metrazhit shkurtër “A long way home”

Regjisori i njohur shqiptarë Ibër Deari përmes një statusi të fundit ka publikuar listën e personazheve me të cilët ka punuar në filmin e fundit të tij në cilësinë e regjisorit dhe skenaristit me metrazh të shkurtër.

TRAILERI i filmit, e keni ne youtube online. Flm krejtve qe me keni ndihmu me realizu kete film. TarantinoTeam

REDON PICTURES presents A LONG WAY HOME (short film 2017)
ëritten and directed IBËR DEARI
Produced by AFRIM ASANI
DOP IBËR DEARI
Film Editor REDON ASANI
Sound ENGJËLL MAMUTI

MIRSAD ABAZI
SEFEDIN SHABANI
MUSA ISUFI
ARDIAN KADRIU

Music/ Biutiful Ost

You might also like More from author