Njihuni me biznismenin nga Shqipëria, autor i shumë këngëve

Ai ka krijuar shumë këngë, dhe tani ushtron profesionin si menagjer i shumë këngetarëve të skenës shqiptare. Ai  është autor i teksteve të hiteve të këngëtarëve si: Labinot Rexha ,Enis Jashari, Elvis Mirashi dhe Ali Dula, njëkohsisht edhe menagjeri i tyre për mbrëmje nëpër botë./Feniksi.net

You might also like More from author