Ndërron jetë personi që u godit nga vetura në autostradën Shkup-Veles

Një veturë me regjistrim të Serbisë e drejtuar nga personi D.K (45 vjeçar) ka aksidentuar për vdekjen shtetasin e Maqedonisë J.J (30 vjeçar) nga fshati Grdovci i rrethinës së Koçanit.

Mjekët e Ndihmës së shpejtë të këtij rajoni kanë konstatuar vdekjen, disa minuta pas aksidentit.

Policia dhe mjeku ligjor gjithashtu kanë dalë në terren për të regjistruar aksidentin dhe për të vërtetuar pasojat.

Shoferi që e shkaktoi aksidentin tanimë është duke u marr në pyetje nga policia e Koçanit dhe ndaj të njejtit do të shqyrtohen masa ligjore adekuate për këtë rast.

You might also like More from author