Moti sot me temperatura të larta në Maqedoni

Moti gjatë ditës së sotme në Maqedoni do të jetë me diell dhe do të mbizotërojnë temperatura të larta.

Gjatë mesditës temperaturat do të rriten ndjeshëm deri në 32 gradë Celsius.

Në Shkup temperatura e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri në 11 gradë, ndërsa gjatë ditës nga 27 deri në 32 gradë Celsius.

You might also like More from author