Linda Halimi operon dhe dhëmbët, ja si ishte e si duket tash

Këngëtarja e njohur kosovare e cila jeton në SHBA Lindita Halimi pas perfeksionimit të trupit të saj ka bërë një ndërhyrje dhe tek dhëmbët, se si duket ajo mund të shihni edhe në fotot e fundit.

You might also like More from author