Ky është fitnes modeli kosovar me çmime të fituara në ‘Bodybuilding’ (Foto)

Është ky fitnes modeli kosovar i cili po i ‘çmend’ gjithë vajzat me fizikun trupor, për të cilin ai ka marrë edhe çmime, shkruan lajmi.net

Hera e parë që ai ka marrë pjesë në gara të tilla ka qenë në vitin 2015 dhe në Kampionatin e Forcës Kombëtare Dhe Mbarëkombëtare me 15 Prill fitoi vendin e parë në  Kampionatin e Kosovës në ‘Bodybuilding’ në kategorinë e rëndë +100 kilogramë.

Në të njëjtën garë, në vitin 2017 ai ka zënë vendin e dytë në Prizren me disiplinat ‘Bench Pres’ (gjoks),Squat (këmbë),DeaDlift(shpin)

Më poshtë keni disa nga fotot dhe videot e tij.

19181746_2319744191584402_1705215699_o19179306_2319744181584403_1579326419_o19126139_2319744171584404_492542798_o19204734_2319744158251072_2136178201_o

You might also like More from author