Kujt i thotë “Zemër ama numrin” Remi?

Ai din të sjellë këngë të bukura dhe ka plot ide. Ky është artiti Remi Jakupi i cili ka lansuar pak ditë më parë këngën me titull “Zemër ama numrin” e po pritet shumë mirë me komente pozitive edhe klipi i këngës. Remi është një prej artistëve shumë të kërkuar edhe gjatë këtij sezoni, por ai ka gjetur kohë për projekte të reja ku sapo ka dhuruar për fansat e tij një album me këngë mjaft të bukura të edituar nga Kompania Eurolindi e ku Cd e blini në të gjitha pikat e ETC-së.

You might also like More from author