Kalinic mbërrin në Milan, zbulohet numri special i fanellës

Nikola Kalinic ka mbërritur në Milan dhe do ta veshë fanellën me numrin 7 që do të lirohet nga largimi i Mbaye Niang.

psg_1503383393-2873330-30

You might also like More from author