Ja kur do të lansohet “Ulu” nga 2po2 dhe Capital T (FOTO)

Sot publikohet bashkëpunimi mes dy reperëve  2po2 dhe Capital T.

Ata do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu”

Lajmin e ka bërë të ditur Capital T, i cili ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, duke bërë të ditur orën e lansimit të këngës, shkruan Sovrani.info

Capital T këtë tetor pritet të sjellë në treg edhe albumin e ri./Sovrani.info

You might also like More from author