Harrojeni Sabri Fezullahun, këngëtari i ri po cilësohet si mbreti i Baladave (Foto-Video)

I ri në moshë, shumë i sukseseshem në muzikë.

Sovran Olluri është këngëtari Prishtinas i cili me fizikun tërheqës dhe vokalin brilant që posedon ka bërë për veti shumë fansa.

Sovrani njihet si këngëtar i dasmave pasi pikerisht sezoni i dasmave e gjenë këngëtarin në fjalë të stërmbushur me data.
Së fundi për fansat e ti Sovrani ka lansuar këngën e re te ciles ja ka bashkangjitur dhe videoklipin. Kënga mbane titullin ME TRADHTI dhe premieren eksluzive ka pasur ne kanalin me te madhe muzikor shqiptetar ArkivaShqip.

You might also like More from author