Dalin fotot! Labi po i jep fund beqarisë?

Moderatori Labi po i jep fund beqarisë me bukuroshen Qëndresa Bajramin.

Sipas burimeve të sovranit bukuroshja e ka realizuar një fotosesion së bashku me gruan e Sinan Hoxhës dhe një mikeshe tjetër në një vend luksoz. Ata ka kohë që janë fejuar e si duket tani i erdhi radha edhe Labit ta ketë bukuroshen më pranë vetes.

Ende nuk dihet data se kur do të bëhet kjo dasëm mirëpo pritet që shumë shpejt pasi që Qendresa vetëm ka filluar përgatitjet duke e filluar me “Bride to be”.

21741683_528134470861916_1030814272_n

You might also like More from author