Bebe Rexhe dhe Jennifer Lopez këndojnë së bashku (Video)

Bebe Rexha nuk po ndalet. Së fundmi vizitën e saj në Las Vegas e ka shfrytëzuar edhe për një takim me Jennifer Lopez.

Bukuroshja me prejardhje shqiptare ka publikuar edhe një video.

Ajo shihet së bashku me JLO-në derisa këndojnë së bashku në prapaskenë pas koncertit të Jennifer Lopez.

When @jlo jlo asks you to sing, you betta sang. Cc: @steviemackey on the keys

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

You might also like More from author