‘Baila, baila’ vjen plot ritëm vere nga Zeeni dhe Dzafer (Video)

Një këngë plot ritëm vere dhe me mjaft shije e realizuar edhe me një klip të nxehtë është publikuar sot nga dy këngëtarët Zeeni dhe Dzafer.

Ky bashkëpunim i tyre vjen pikërisht në këtë fillimvjeshte pro që ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe që nga dita e parë është pëlqyer shumë ndoshta për shkak të ritmeve të bukura që ka.

You might also like More from author